DARMOWY EBOOK WESELNY

Organizacja ślubu i wesela to wyzwanie dla każdej pary. Jednak im bliżej tego terminu, tym bardziej ekscytacja miesza się ze stresem.

Właśnie w tym celu powstał ebook “30 trików na wesele Twoich marzeń”. Jestem pewien, że wyniesiesz z niego dużo cennych wskazówek, a przede wszystkim oszczędzisz nerwy i niepotrzebny stres.

30 wskazówek

na udane przyjęcie weselne

3 sekcje

z podziałem całego dnia od A do Z

44 strony

konkretnej wiedzy 
i pomysłów

1 wyjątkowy dzień

zapamiętany na całe życie

Zobacz co znajdziesz w środku

Dzień ślubu i przyjęcia weselnego to zazwyczaj małe zagięcie czasoprzestrzeni. Wszystko dzieje się tak szybko, że zanim się obejrzycie, już będziecie żegnać ostatnich gości, a następnego dnia powiecie "nie wiem, kiedy to zleciało". 

Wskazówki z ebooka pomogą Ci wszystko zorganizować i zaplanować, dzięki czemu na własnym weselu będziecie mogli skupić się tylko i wyłącznie na tym dniu! To naprawdę wyjątkowy czas w Waszym życiu i warto wycisnąć z niego każdą sekundę na miłe wspomnienia! 

Skąd pomysł
na takiego ebooka?

Od lat towarzyszę Młodym Parom na ich przyjęciach weselnych i bardzo często widzę wszystkich gości, obsługę, ale dwie najważniejsze osoby tylko mi przemykają załatwiając coś w biegu. 
Decyzja o godzinie tortu, podziękowań, oczepin. Zdjęcia rodzinne robione z każdym osobno i na zawołanie. Żegnanie każdego z gości z osobna. Rozliczenie się z usługodawcami. Na takich kwestiach Młodej Parze głównie mija najważniejszy dzień w życiu. Po kilku godzinach obydwoje są już zmęczeni a menu, które tak skrzętnie wybierali, nietknięte zerka na nich ukradkiem. 

Czy tak wygląda każde wesele? A może da się tego uniknąć? 
Oczywiście, że się da! Ten ebook pozwoli Ci pomyśleć o wszystkich kwestiach dużo wcześniej i oddelegować dużą część zadań odpowiednim osobom. Ułatwi Ci też zapobieganie sytuacjom, o których w fali przygotowań w ogóle mogliście nie pomyśleć. 

Dla kogo 
jest ebook?

Ebook dedykowany jest przed wszystkim Parom Młodym, które przygotowują się do swojego idealnego dnia. Jeżeli wiec trafiłeś/aś na tę stronę i jesteś jedną z tych osób, serdecznie zachęcam Cię do jego pobrania. Obiecuję miłą lekturę, napisaną w luźnej konwencji, której przeczytanie zajmie Ci jeden wieczór. 

Jeżeli natomiast nie planujesz swojego wesela, ale jesteś świadkiem, rodzicem, czy przyjacielem Pary Młodej - koniecznie podrzuć im ten ebook! Na pewno będą Ci wdzięczni :) 


Pobierz ebooka za darmo

Ebook
envelopephone-handsetmenuchevron-upcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram