logo

Eventy firmowe

w dobrym stylu!

Eventy-firmowe-podstrona

Eventy i imprezy firmowe to wydarzenia, które są idealną okazją do integracji i lepszego poznania się zespołu. Aby wydarzenie nie było nudne, a wręcz przeciwnie -angażowało zarówno pracowników, jak i organizatorów warto postawić na interesującą formę rozrywki. Większość firm zazwyczaj skłania się ku tradycyjnym atrakcjom tj. muzyka (wynajęcie zespołu lub DJ-a), pokazy taneczne, czy też karaoke. Te wszystkie formy nie mają nic wspólnego z branżą oraz z życiem zawodowym uczestników eventu i mogą wprowadzić ich w zakłopotanie lub zniechęcić do zabawy, gdy grupa jeszcze dobrze się nie zna. Nic dziwnego, to nadal środowisko zawodowe – nie wszyscy będą skorzy do wspólnej zabawy i dania sobie odrobiny relaksu.

Iluzja w moim wykonaniu to odpowiedź na atrakcję idealną. Mogę sprytnie nawiązać do dowolnej branży, wyeksponować w magiczny sposób logo lub produkt. Nawet jeśli Twoi goście widzieli już występ iluzjonisty to mogę zagwarantować, że nie widzieli jeszcze iluzji w tak nowoczesnym i interakcyjnym wydaniu. Tego typu atrakcja pozwoli zachować profesjonalny charakter imprezy, a jednocześnie sprawi, że uczestnicy będą się doskonale bawić. Przecież nic tak nie topi lodu podczas imprezy firmowej,  jak wspólny śmiech i rozrywka – oczywiście rozrywka ze smakiem i w dobrym stylu!

Zobacz, jak to wygląda:

Moi klienci

Do tej pory robiłem pokazy m.in. dla:

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić!

30-minut-pokazu

30 minut pokazu

30 minut pokazu, który zaangażuje wszystkich uczestników. To unikalny program, który przeniesie widzów do świata iluzji, a także dostarczy im niezapomnianych wrażeń i zaskoczenia.
stawiam-na-interakcje-1-150×150

Wspólna zabawa

Zachęcam widzów do wspólnej zabawy oraz mogę dowolnie podkreślić rolę dyrektora, managera lub innego dowolnego pracownika, któremu chcecie podziękować w nietypowej formie.
30-minut-pokazu-1-150×150

Pokazy firmowe

W magiczny sposób zaakcentuje logo, produkt lub firmowy charakter spotkania. Mam za sobą przeszło 500 pokazów firmowych, realizując projekty rekwizytów i pokazy dedykowane dla największych firm w Polsce.
iluzja-w-pakiecie

Iluzja z bliska

W pakiecie możesz wybrać również pokaz z iluzją z bliska - przy stolikach gości. Po pokazie podchodzę indywidualnie i występuję w wersji close-up. Wyjątkowa atrakcja dla gości.

A jak będzie wyglądać pokaz na Twoim wydarzeniu?

Wybierz pakiet dla siebie!

Event STANDARD

Pokaz iluzji
(do 30 minut)

+

ILUZJA Z BLISKA
(2 GODZINY)

Event PLUS

Pokaz iluzji
(do 30 minut)

+

ILUZJA Z BLISKA
(1 lub 2 GODZINY)

Pakiet zawiera dwa autorskie
numery nawiązujące do firmy
i charakteru wydarzenia!

Event PREMIUM

Pokaz iluzji
(do 40 minut)

+

ILUZJA Z BLISKA
(bez ograniczeń)

+

SPECJALNY NUMER
  FINAŁOWY

+

INDYWIDUALNY
  PROGRAM

POKAZ ILUZJI

(30 minut)

albo

ILUZJA Z BLISKA

(2 godziny)POKAZ ILUZJI

(do 30 minut)

+ ILUZJA Z BLISKA

(1 lub 2 godziny)

Pakiet zawiera

dwa autorskie numery

dedykowane pod kątem wydarzenia!POKAZ ILUZJI

(do 40 minut)

+

ILUZJA Z BLISKA

(bez ograniczeń)

+

SPECJALNY NUMER FINAŁOWY

+

INDYWIDUALNY PROGRAMChcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i skonsultuj się bezpłatnie.

Wybierzmy wspólnie najlepszy pakiet na Twój event!

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Napisz do mnie!

Proszę czekać...

Informuję, że akceptuję Politykę Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych danych osobowych na potrzeby uzyskania odpowiedzi na przesyłane przeze mnie zapytanie za pośrednictwem w/w formularza kontaktowego.

Galeria

Zobacz mnie w akcji.

Pokazy iluzji na eventach firmowych | Michał Zaorski - Iluzjonista