Szukasz iluzjonisty na wesele? Występowałem na setkach wesel i mogę stwierdzić, że prawie wszystkim Nowożeńcom zależy na tym samym -aby ich wesele było wyjątkowe i inne niż wszystkie! Jeśli planujesz przyjęcie weselne, to z pewnością chcesz uniknąć schematów, szablonowych form rozrywki i nudy.
A ja jestem tu po to, by Ci w tym pomóc! Dopasuję pokaz w taki sposób, aby był absolutnie niepowtarzalny, a Wasz wielki dzień zapamiętany na długo. Finał pokazu podczas wesela wykonuję jako jedyna osoba w Polsce i zaufaj mi – jest absolutnie niewiarygodny!
Pokaz iluzji na weselu to niezawodny sposób na to, by goście bawili się na Waszym przyjęciu jak nigdy dotąd! Podczas głównego pokazu iluzji, prezentuję unikatowy program, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym gościom weselnym. Połączenie humoru, interakcji z widzami i iluzji powoduje, że zabawa podczas wesela nabiera zupełnie innego znaczenia! W pokazie iluzji chodzi o jeszcze jedną, niezwykle ważną rzecz – integruje Waszych gości weselnych od samego początku! Dając im odpowiednią atrakcję na starcie, macie gwarancję świetnej zabawy. Na tym nie koniec! Iluzjonista na wesele jest na pewno niepowtarzalnym przeżyciem.
Po zakończonym pokazie, podchodzę indywidualnie do każdego z gości weselnych i nadal dbam o ich rozrywkę, prezentując iluzję z bliska. Ta część nie koliduje z przebiegiem wesela, ponieważ odbywa się całkowicie w kontakcie indywidualnym. Dlatego zabawa na parkiecie może trwać w najlepsze, mogą pojawiać się inne atrakcje, a iluzja z bliska trwa w najlepsze przy stolikach Waszych gości. Iluzja z bliska na weselu stanowi doskonały dodatek do pokazu. Pomimo tego, że sam pokaz kończy się wyjątkowym numerem finałowym, to goście chcą więcej! Każdy ma ochotę zobaczyć iluzję pół metra od oczu, sprawdzić wszystko z bliska i doświadczyć jeszcze więcej niemożliwego. Nie zabraknie tutaj sztuczek znanych z telewizji oraz mojego występu w programie “Mam Talent!”, który część gości z pewnością kojarzy. Głośne salwy braw i i radość zaskoczonych widzów to coś, czego nie ma na większości wesel. A w końcu wesele jest wydarzeniem, które służy świetnej zabawie i rozrywce, zgadza się?
Rozrywka w dobrym stylu to niepowtarzalny pokaz iluzji dla wszystkich gości w dwóch odsłonach – magii z bliska oraz pokazu na parkiecie lub scenie. Miałem okazję gościć na setkach wesel i wiem, że nowoczesna iluzja na przyjęciu weselnym to propozycja, która broni się sama!