Szukasz iluzjonisty na wesele?

Występowałem na setkach wesel i mogę stwierdzić, że prawie wszystkim Nowożeńcom zależy na tym samym - aby ich wesele było wyjątkowe i inne niż wszystkie! Jeśli planujesz przyjęcie weselne, to z pewnością chcesz uniknąć schematów, szablonowych form rozrywki i nudy.

A ja jestem tu po to, by Ci w tym pomóc! Dopasuję pokaz w taki sposób, aby był absolutnie niepowtarzalny, a Wasz wielki dzień zapamiętany na długo. Finał pokazu podczas wesela wykonuję jako jedyna osoba w Polsce i zaufaj mi – jest absolutnie niewiarygodny!

Pokaz iluzji na weselu to niezawodny sposób na to, by goście bawili się na Waszym przyjęciu jak nigdy dotąd! Podczas głównego pokazu iluzji, prezentuję unikatowy program, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym gościom weselnym. Połączenie humoru, interakcji z widzami i iluzji powoduje, że zabawa podczas wesela nabiera zupełnie innego znaczenia! W pokazie iluzji chodzi o jeszcze jedną, niezwykle ważną rzecz – integruje Waszych gości weselnych od samego początku! Dając im odpowiednią atrakcję na starcie, macie gwarancję świetnej zabawy. Na tym nie koniec! Iluzjonista na wesele jest na pewno niepowtarzalnym przeżyciem.

Pokaz iluzji na weselu

atrakcja na najwyższym poziomie

Nie zabraknie tutaj sztuczek znanych z telewizji oraz mojego występu w programie “Mam Talent!”, który część gości z pewnością kojarzy. Głośne salwy braw i i radość zaskoczonych widzów to coś, czego nie ma na większości wesel. A w końcu wesele jest wydarzeniem, które służy świetnej zabawie i rozrywce, zgadza się?
Zobacz ofertę
Iluzjoniści Na Wesele

Po zakończonym pokazie, podchodzę indywidualnie do każdego z gości weselnych i nadal dbam o ich rozrywkę, prezentując iluzję z bliska. Ta część nie koliduje z przebiegiem wesela, ponieważ odbywa się całkowicie w kontakcie indywidualnym. Dlatego zabawa na parkiecie może trwać w najlepsze, mogą pojawiać się inne atrakcje, a iluzja z bliska trwa w najlepsze przy stolikach Waszych gości. Iluzja z bliska na weselu stanowi doskonały dodatek do pokazu. Pomimo tego, że sam pokaz kończy się wyjątkowym numerem finałowym, to goście chcą więcej! Każdy ma ochotę zobaczyć iluzję pół metra od oczu, sprawdzić wszystko z bliska i doświadczyć jeszcze więcej niemożliwego.

Rozrywka w dobrym stylu to niepowtarzalny pokaz iluzji dla wszystkich gości w dwóch odsłonach – magii z bliska oraz pokazu na parkiecie lub scenie. Miałem okazję gościć na setkach wesel i wiem, że nowoczesna iluzja na przyjęciu weselnym to propozycja, która broni się sama!

Zobacz, jak to wygląda
Zastanawiasz się?
Sprawdź opinię moich klientów:

Opinie

Moi klienci

Pakiety

A jak będzie wyglądał pokaz iluzji na Twoim weselu?
Wesele
standard

Pokaz iluzji
(30 minut)

Iluzja z bliska
(1 godzina)

Wybieram pakiet standard
Wesele
plus

Pokaz iluzji
(30 minut)

Iluzja z bliska
(2 godziny)

Pakiet zawiera
DWA AUTORSKIE NUMERY
dedykowane Młodej Parze!

Wybieram pakiet plus
Wesele
premium

Pokaz iluzji
(do 40 minut)

Iluzja z bliska
(bez ograniczeń)

Specjalny numer finałowy

Indywidualny program

Wybieram pakiet premium

Chcesz dowiedzieć się więcej?

1. Kontakt

Opowiedz mi o swoim weselu

2. Oferta

Otrzymujesz dedykowaną ofertę dopasowaną do imprezy i budżetu

3. Pakiet

Wybierasz jeden z 3 pakietów, który najbardziej Ci odpowiada

4. Realizacja

Wspólnie realizujemy niezapomniany pokaz iluzji na Twoim weselu.

Co mogę dla ciebie zrobić?

Darmowy ebook weselny

Organizacja ślubu i wesela to wyzwanie dla każdej pary. Jednak im bliżej tego terminu tym bardziej ekscytacja miesza się ze stresem.

Właśnie w tym celu powstał ebook “30 trików na wesele Twoich marzeń”. Jestem pewien, że wyniesiesz z niego dużo cennych wskazówek, a przede wszystkim oszczędzisz nerwy i niepotrzebny stres.
Zobacz więcej

Skontaktuj się ze mną

Contact Form Demo
envelopephone-handsetmenuchevron-uparrow-rightcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram