"Michał występował na kilku organizowanych przeze mnie konferencjach w Warszawie. Zawsze prezentował doskonale przygotowany pokaz iluzjonistyczny. Profesjonalny kontakt, duża elastyczność i otwartość - to cechy Michała. Podczas pokazu błyskawicznie nawiązuje kontakt z uczestnikami angażując ich w realizowany program. Świetne wystąpienie bogato okrasza ogromną dawką dobrego humoru. Jeśli szukacie iluzjonisty, który uświetni Waszą imprezę - Michał Zaorski to doskonały wybór!"

"Zaprosiłam Michała na dwa spotkania wieczorne w Warszawie dla uczestników konferencji. Wszyscy świetnie się bawili! Pojawiły się same pozytywne opinie, a kwestia logistyki i organizacji ze strony Michała - profesjonalnie i na na najwyższym poziomie. Polecam w 100%!"

"Pokaz był naprawdę fantastyczny. Pan Michał ma wiele charyzmy, którą czaruje gości, a sztuczki które prezentuje są nowatorskie i za każdym razem powodują ogromne zaskoczenie publiczności. Szczerze mogę polecić pokaz iluzji każdej osobie, nawet najbardziej wymagającej!"

menuchevron-upcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram