"Występ Pana Michała okazał się być wspaniałym pomysłem. Pokaz był bardzo profesjonalnie przeprowadzony, goście pozytywnie zaskoczeni i przy tym rozbawieni do łez. Najlepsza atrakcja jaką można sobie wymyślić na niebanalne wesele, które goście zapamiętają na długo."

"Serdecznie dziękujemy Michałowi za wspaniały i niepowtarzalny występ ❤️ Wszyscy goście byli pod wrażeniem niesamowitego talentu i charyzmy Michała! Serdecznie polecamy wszystkim parom, które chciałyby urozmaicić swój najpiękniejszy dzień w życiu MAGIĄ 🙂 . Zabawa gwarantowana i co najważniejsze uśmiechy na ustach wszystkich gości i niesamowite wspomnienia. Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą zabawę!!! :)"

"Serdecznie polecamy występ Michała!!! jesteśmy przeszczęśliwi ze zdecydowaliśmy się na taką niespodziankę dla gości weselnych! wszyscy byli zachwyceni ponieważ nikt nie spodziewał się aż takiej atrakcji z naszej strony a my po prostu chcieliśmy zapewnić im coś wyjątkowego i nie "oklepanego" jeśli chodzi o zabawy weselne! Artyzm Michała bo śmiało można mówić o nim artysta jest niepowtarzalny i warty wszelkich pieniędzy! Jeszcze raz dziękujemy!!"

menuchevron-upcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram