logo

Konferencje

w dobrym stylu!

Konferencja-podstrona

Każda, nawet najbardziej merytoryczna konferencja potrzebuje rozrywki, aby uczestnicy mogli się rozbudzić i wrócić do uczestnictwa w niej z większą dawką energii.

Z wykształcenia jestem psychologiem, a ponadto od 4 lat jestem właścicielem agencji marketingowej, iluzja nie jest moją jedyną pasją. Codziennie zajmuje się doradztwem marketingowym dla firm, tworzeniem innowacyjnych kampanii marketingowych i występowanie przed publicznością. To zdecydowanie to, w czym czuję się najlepiej!

Zobacz, jak to wygląda:

Moi klienci

Do tej pory robiłem pokazy m.in. dla:

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić!

30-minut-pokazu-1-150×150

Pokaz iluzji na konferencji

Jeśli już mieliśmy okazję się spotkać lub czytałeś moje rekomendacje od klientów, to wiesz, że stawiam na rozrywkę w dobrym stylu i interakcję z widownią. Pokaz iluzji na konferencji, który oferuję, umili czas, rozrusza Twoich gości i zintegruje ich ze sobą, a także dostarczy im potężnej dawki emocji. Każdą publiczność zaangażuję w swój występ, dzięki czemu będzie miała wrażenie, że uczestniczy w czymś niezwykłym. Każdy element pokazu jest dopracowany przeze mnie w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego też niezależnie od tematu konferencji i jej formy, możesz być pewny, że będzie on zrealizowany profesjonalnie i na najwyższym poziomie.
przekraczam-oczekiwania-1-150×150

Wykład na konferencji

A co powiesz na to, jeśli połączymy iluzję z panelem konferencyjnym, tworząc prelekcję z iluzjonistą w roli głównej? Zastanów się przez chwilę, bardzo niewiele osób widziało iluzjonistę na żywo, a takie wystąpienie może być genialnym połączeniem rozrywki i merytorycznej części.

Poza iluzją – na jakie tematy mogę poprowadzić wystąpienie?
– Moja droga od etatu do własnej firmy
– Wystąpienia publiczne
– Organizacja eventów i przyjęć weselnych
– Reklama na Facebooku i Google
– Marketing dla artystów
– Nowoczesna obsługa klienta

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i skonsultuj się bezpłatnie.

Wybierzmy wspólnie najlepszy pakiet na Wasze wesele!

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Napisz do mnie!

Proszę czekać...

Informuję, że akceptuję Politykę Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych danych osobowych na potrzeby uzyskania odpowiedzi na przesyłane przeze mnie zapytanie za pośrednictwem w/w formularza kontaktowego.

Galeria

Zobacz mnie w akcji.

Pokaz iluzji na konferencji | Michał Zaorski Iluzjonista