logo

Odkąd zacząłem zajmować się iluzją, spotkałem się ze sztampowym i tandetnym wydaniem iluzji. W Polsce iluzja jest często kojarzona z pudłami na scenie, cylindrem i błyszczącym surdutem – może 50 lat temu to robiło wrażenie. Dziś rozrywka ewoluowała – nazywam się Michał Zaorski – zajmuję się nowoczesną rozrywką – Rozrywką w dobrym stylu!

Absolutnie kocham iluzję za jej rozrywkowy charakter. Dlatego od początku chciałem prezentować się zupełnie inaczej – występować w stylowy sposób. W bardzo luźnej, sympatycznej i rozrywkowej formie ale zawsze z klasą. Dziś nieustannie występuję w zgodzie z moim motto – Rozrywka w dobrym stylu!
Wierzę, że iluzja w moim wydaniu wpisuje się w eleganckie wydarzenie dla najbardziej wymagających widzów – podczas przyjęcia weselnego, konferencji lub imprezy firmowej!

Pudła, cekiny, tańczące asystentki i cylinder zastąpiły dziś styl, garnitur i interakcja z widzami!

OPINIE

Sprawdź opinie moich klientów na Weselezklasa.pl!

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Napisz do mnie!

Proszę czekać...

Informuję, że akceptuję Politykę Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych danych osobowych na potrzeby uzyskania odpowiedzi na przesyłane przeze mnie zapytanie za pośrednictwem w/w formularza kontaktowego.

O mnie - Michał Zaorski Iluzjonista Lublin Warszawa