Rozrywka
w dobrym stylu

Odkąd zacząłem zajmować się iluzją, spotkałem się ze sztampowym i tandetnym wydaniem iluzji. W Polsce iluzja jest często kojarzona z pudłami na scenie, cylindrem i błyszczącym surdutem – może 50 lat temu to robiło wrażenie. Dziś rozrywka ewoluowała – nazywam się Michał Zaorski – zajmuję się nowoczesną rozrywką – Rozrywką w dobrym stylu!

Opinie

100% zadowolonych klientów

Absolutnie kocham iluzję za jej rozrywkowy charakter. Dlatego od początku chciałem prezentować się zupełnie inaczej – występować w stylowy sposób. W bardzo luźnej, sympatycznej i rozrywkowej formie ale zawsze z klasą. Dziś nieustannie występuję w zgodzie z moim motto – Rozrywka w dobrym stylu!
Wierzę, że iluzja w moim wydaniu wpisuje się w eleganckie wydarzenie dla najbardziej wymagających widzów – podczas przyjęcia weselnego, konferencji lub imprezy firmowej!

Pudła, cekiny, tańczące asystentki i cylinder zastąpiły dziś styl, garnitur i interakcja z widzami!

Zobacz: Iluzjonista Warszawa

Dowiedz się więcej!

Kilka faktów
o mnie

i moich występach scenicznych

Ponad

500 występów

na eventach firmowych

Występuję w

2 językach

polskim i angielskim

Niemal

300 par

na weselach i przyjęciach

Ponad

10 lat

doświadczenia scenicznego

Półfinalista programu

Mam talent tvn

w 2021 roku

Iluzja ScenicznaIluzja Psychologiczna

Iluzja psychologiczna, czy hipnoza?

Pójdźmy o krok dalej... Rozrywka w dobrym stylu to także unikatowe w Polsce połączenie iluzji psychologicznej i hipnozy. Ostatnie 10 lat swojego życia poświęciłem na to, by wywoływać zdumienie moich widzów nie tylko na poziomie wzroku ale także na poziomie umysłu! Zapomnij o prostych do rozszyfrowania sztuczkach i zobacz, w jaki sposób hipnoza, psychologia i iluzja idą w parze, zabierając widzów w niezapomnianą podróż! Określenie "nieprawdopodobne" to zaledwie wierzchołek góry lodowej...

pokaz hipnozy scenicznej

Skontaktuj się ze mną

Contact Form Demo
envelopephone-handsetmenuchevron-upcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram