Spektakl hipnozy

Rozrywka, która na długo pozostanie w pamięci gości!

Myślisz o atrakcji, która zaskoczy wszystkich w najlepszy możliwy sposób? Chcesz zadbać o rozrywkę osób, które mówią, że “widziały już absolutnie wszystko”? Pokaz hipnozy scenicznej to unikatowy spektakl, dzięki któremu cała widownia będzie się doskonale bawić. A to dlatego, że podczas pokazu hipnozy to osoby z publiczności stają się prawdziwymi gwiazdami show! Hipnoza daje niesamowite możliwości rozrywkowe dzięki sugestiom - uczestnicy doświadczają najbardziej niestandardowej rozrywki w Polsce. W ten sposób osoby, które jeszcze chwilę temu mówiły “Nie ma szans, na mnie to nie podziała”, właśnie bezwładnie opadają na krzesła i uczestniczą w niesamowitej hipnotycznej podróży. A najlepsza część dopiero przed nami…

Jak wygląda show hipnozy?

Show hipnozy scenicznej nie tylko bawi i zaskakuje widzów ale również pokazuje im fenomeny hipnotyczne rodem z telewizji! To nie magia, to nasze własne umysły płatają nam figle! Osoby, które towarzyszą mi na scenie doświadczają całej gamy wrażeń, od nieopanowanego śmiechu aktywowanego na konkretne hasło, uczucia “hipnotycznego drinka”, aż po iluzję niewidzialnego hipnotyzera i sklejenie ust! Być może wydaje Ci się, że przyklejenie kogoś do krzesła, amnezja własnego imienia lub usztywnienie ręki do tego stopnia, by samemu nie móc jej zgiąć to fikcja i marketingowa obietnica niemożliwa do spełnienia. A jednak dzięki hipnozie to JEST MOŻLIWE, a dodatkowo CAŁKOWICIE BEZPIECZNE.

Cały występ jest oczywiście jak zawsze prowadzony z gustem i w dobrym stylu. Hipnoza sceniczna to znacznie więcej niż tylko rozrywka, to pełny spektakl niepowtarzalnych doświadczeń, który udowadnia widzom możliwości ich własnego umysłu!

Gwarancja bezpieczeństwa

Jestem dyplomowanym hipnoterapeutą, psychologiem i członkiem European Society of Hypnosis. Gwarantuję, że podczas show wszystko jest prowadzone z najwyższą dbałością o szczegóły i w trosce o dobre samopoczucie każdego z uczestników. Moje kompetencje pozwalają mi dobrać odpowiednie osoby do występu, a uczestnicy są odpowiednio wprowadzani i wyprowadzani ze stanu hipnozy w taki sposób, by ich samopoczucie było jeszcze lepsze niż przed rozpoczęciem show.

Moi klienci

Pokaz hipnozy scenicznej w moim wykonaniu, to znacznie więcej niż punkt programu, o którym widzowie za chwilę zapomną. To rozrywka podana w humorystycznej, a jednocześnie wyjątkowo atrakcyjnej formie. To w końcu widzowie są gwiazdami show i doświadczają stanu transu hipnotycznego na scenie.

A jeśli okazuje się, że Twój własny umysł, który jest z Tobą całe Twoje życie potrafi znacznie więcej niż do tej pory Ci się wydawało to… co jeszcze potrafi? Hipnoza sceniczna to prawdziwa podróż, z której widzowie wracają z jednym wnioskiem - “A jednak to wszystko prawda!”.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy!
530 981 061

90 minut
show

Pełny program, który jako główna atrakcja wieczoru, zapewni wszystkim wyśmienitą rozrywkę i tematy do rozmów na długo po zakończeniu pokazu.

Interakcja z całą widownią

Hipnoza to jedna z niewielu form rozrywki, która angażuje całą widownię i pozwala widzom stać się głównymi gwiazdami! Oglądasz, doskonale się bawisz i co najważniejsze - uczestniczysz!

Elastyczny
program

Każdy event jest inny. Hipnoza sceniczna polega na sugestiach, które dają nam ogromne pole do popisu! Mogę z łatwością dopasować program do tematu przewodniego wydarzenia lub branży.

Niepowtarzalna rozrywka

Hipnoza jest w Polsce bardzo mało znana, a ponadto jest owiana tajemnicą. Nie każdy do końca wierzy, czy jest w ogóle prawdziwa. Wybierając hipnozę sceniczną, efekt “WOW” jest gwarantowany!

FAQ

Najczęściej zadawne pytania
Hipnoza korzysta z zasobu skupienia uwagi do wewnątrz. Jest przyjemnym, odprężającym stanem, który jednocześnie polega na zwiększeniu podatności na sugestie. Podczas hipnozy scenicznej świadomie wykorzystujemy ten potencjał, aby odpowiednio wprowadzeni w trans uczestnicy doświadczyli siły sugestii - czasem nawet bardzo abstrakcyjnych sugestii!
Absolutnie NIE! Oczywiście show hipnozy scenicznej jest pełne humoru i rozrywki, jednak na każdym etapie dbam o to, by wszystko działo się w odpowiednich ramach. Śmiejemy i bawimy się wspólnie ale nie czyimś kosztem. Nikt nie zostanie ośmieszony, wszystkie sugestie przyjmowane przez uczestników są w zgodzie z ich wewnętrznym systemem wartości i przekonaniami.
Zdecydowanie TAK. Dbam o wszystkie względy bezpieczeństwa przed pokazem, w trakcie i po jego zakończeniu. Hipnoza jest bardzo naturalnym i przyjemnym stanem, dlatego nie ma możliwości, żeby odpowiednio przeprowadzone show komukolwiek zaszkodziło. Bezpieczeństwo i komfort moich widzów to priorytet!
Jeśli nie chcą tego zrobić, to tego nie zrobią. Hipnoza nie ma na to wpływu! Nie przejmuję nad nikim kontroli, a uczestnicy nie stracą nagle rozumu. Podczas występu każdy nadal ma dostęp do racjonalnego myślenia i nie ma takiej możliwości, by ktokolwiek wbrew sobie wyjawił jakikolwiek sekret - bez względu na to, czy dotyczy to jego prywatnego czy zawodowego życia!
Nie - część osób może zdecydować się, że będzie oglądać show, natomiast na scenę zapraszam jedynie ochotników, którzy są ciekawi tego doświadczenia. Cały występ ma charakter rozrywkowy i rozumiem całkowicie to, że część osób nie będzie czuła się dobrze na scenie. Podczas show będą mi towarzyszyć tylko te osoby, które nie mają z tym problemu. W ten sposób część widowni doświadcza show z perspektywy widza, a część z perspektywy gwiazdy wieczoru.
Poznaj niemożliwe
Zobacz do czego zdolny jest nasz UMYSŁ
Fenomen hipnozy
Hipnoza sceniczna to niesamowita okazja do poznania granic naszego umysłu i siły wyobraźni, która w końcu jest... nieograniczona.

Masz pytania?

Napisz do mnie lub zadzwoń!

Omówimy wspólnie szczegóły Twojego pokazu, a następnie otrzymasz ode mnie spersonalizowaną ofertę w PDF.

Skontaktuj się ze mną

Contact Form Demo
envelopephone-handsetmenuchevron-upcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram