Pokaz iluzji psychologicznej

Rozrywka, która na długo pozostanie w pamięci gości!

Czym jest iluzja psychologiczna w moim wykonaniu?

  • Myślisz o atrakcji, która zaskoczy wszystkich w najlepszy możliwy sposób?
  • Chcesz zadbać o rozrywkę osób, które mówią, że “widziały już absolutnie wszystko”?
  • Poszukujesz występu, który łączy w sobie mocne wrażenia, zaskoczenie i humor?

Pokaz iluzji psychologicznej to unikatowy na skalę krajową spektakl, dzięki któremu cała widownia będzie się doskonale bawić. Niepowtarzalne połączenie iluzji, psychologii i hipnozy sprawia, że uczestnicy doświadczają najbardziej niestandardowej rozrywki w Polsce! W ten sposób osoby, które jeszcze chwilę temu mówiły “Nie ma szans, na mnie to nie podziała”, właśnie z niedowierzaniem doświadczają czytania w myślach, mocy sugestii i psychologicznego wpływu w rozrywkowej formie.

A najlepsza część dopiero przed nami…

Jak wygląda show iluzji psychologicznej?

Pokaz iluzji psychologicznej jest czymś więcej, niż doskonała rozrywka, humor i zaskoczenie! Pokazuje widzom fenomeny umysłowe i hipnotyczne rodem z telewizji! To nie magia, to nasze własne umysły płatają nam figle!

Podczas tego interaktywnego występu zapraszam widzów do udziału - odgaduję ich myśli, przewiduję wybory i ukazuję to, co można wyczytać z naszej mowy ciała. Być może wydaje Ci się, że przyklejenie kogoś do krzesła siłą sugestii lub odgadnięcie daty urodzenia nowo poznanej osoby, to fikcja i marketingowa obietnica niemożliwa do spełnienia. A jednak dzięki psychologii i hipnozie to JEST MOŻLIWE, a dodatkowo CAŁKOWICIE BEZPIECZNE.

Cały występ jest oczywiście (jak zawsze) prowadzony z gustem, odpowiednim humorem i w dobrym stylu. Iluzja psychologiczna to znacznie więcej niż tylko rozrywka, to kompletny spektakl, pełen niepowtarzalnych doświadczeń, który udowadnia widzom możliwości ich własnego umysłu!

Gwarancja bezpieczeństwa

Jestem dyplomowanym hipnoterapeutą, psychologiem i członkiem European Society of Hypnosis. Podczas show wszystko jest prowadzone z najwyższą dbałością o szczegóły i w trosce o dobre samopoczucie każdego z uczestników

Rozrywka, dobra zabawa i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. Całe show jest pełną humoru i zaskoczenia interakcją z publicznością, dlatego żadne prywatne informacje i poufne myśli widzów nie zostaną ujawnione. 

Moi klienci

Pokaz iluzji psychologicznej w moim wykonaniu, to znacznie więcej niż punkt programu, o którym widzowie za chwilę zapomną. To rozrywka podana w humorystycznej, a jednocześnie wyjątkowo atrakcyjnej formie. Tutaj chodzi o widzów - o ich myśli, o ich decyzje i wybory. A podobno każdy z nas jest nieprzewidywalny i ma wolną wolę... Czy aby na pewno?

A jeśli okaże się, że Twój własny umysł, który jest z Tobą całe Twoje życie, potrafi znacznie więcej, niż do tej pory Ci się wydawało, to… co jeszcze potrafi? Iluzja psychologiczna to prawdziwa podróż, z której widzowie wracają z jednym wnioskiem - “A jednak to wszystko prawda!”.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy!
530 981 061

30 lub 45 
minut show

Pełny program, który jako główna atrakcja wieczoru, zapewni wszystkim wyśmienitą rozrywkę i tematy do rozmów na długo po zakończeniu pokazu. 
Po pokazie z radością podejdę do stolików, aby pokazać więcej niesamowitych rzeczy!

Interakcja z całą widownią

Iluzja to jedna z niewielu form rozrywki, która angażuje całą widownię i pozwala widzom wejść w interakcję z artystą! Oglądasz, doskonale się bawisz i co najważniejsze - masz wpływ na przebieg show!

Elastyczny
program

Każdy event jest inny. Iluzja psychologiczna polega na efektach, które dają nam ogromne pole do popisu! Dopasuję program do tematu przewodniego wydarzenia tak, aby program występu był niepowtarzalny!

Unikatowa rozrywka i mocne wrażenia

Iluzja psychologiczna w Polsce jest jeszcze mało znana. Połączenie psychologii, hipnozy i poczucia humoru, to gwarantowany efekt "WOW", nawet podczas najbardziej wymagającej gali, bankietu lub eventu.

FAQ

Najczęściej zadawne pytania
Hipnoza korzysta z zasobu skupienia uwagi do wewnątrz. Jest przyjemnym, odprężającym stanem, który jednocześnie polega na zwiększeniu podatności na sugestie. Podczas hipnozy scenicznej świadomie wykorzystujemy ten potencjał, aby odpowiednio wprowadzeni w trans uczestnicy doświadczyli siły sugestii - czasem nawet bardzo abstrakcyjnych sugestii!
Absolutnie NIE! Oczywiście show hipnozy scenicznej jest pełne humoru i rozrywki, jednak na każdym etapie dbam o to, by wszystko działo się w odpowiednich ramach. Śmiejemy i bawimy się wspólnie ale nie czyimś kosztem. Nikt nie zostanie ośmieszony, wszystkie sugestie przyjmowane przez uczestników są w zgodzie z ich wewnętrznym systemem wartości i przekonaniami.
Zdecydowanie TAK. Dbam o wszystkie względy bezpieczeństwa przed pokazem, w trakcie i po jego zakończeniu. Hipnoza jest bardzo naturalnym i przyjemnym stanem, dlatego nie ma możliwości, żeby odpowiednio przeprowadzone show komukolwiek zaszkodziło. Bezpieczeństwo i komfort moich widzów to priorytet!
Jeśli nie chcą tego zrobić, to tego nie zrobią. Hipnoza nie ma na to wpływu! Nie przejmuję nad nikim kontroli, a uczestnicy nie stracą nagle rozumu. Podczas występu każdy nadal ma dostęp do racjonalnego myślenia i nie ma takiej możliwości, by ktokolwiek wbrew sobie wyjawił jakikolwiek sekret - bez względu na to, czy dotyczy to jego prywatnego czy zawodowego życia!
Nie - część osób może zdecydować się, że będzie oglądać show, natomiast na scenę zapraszam jedynie ochotników, którzy są ciekawi tego doświadczenia. Cały występ ma charakter rozrywkowy i rozumiem całkowicie to, że część osób nie będzie czuła się dobrze na scenie. Podczas show będą mi towarzyszyć tylko te osoby, które nie mają z tym problemu. W ten sposób część widowni doświadcza show z perspektywy widza, a część z perspektywy gwiazdy wieczoru.
Pokaz Iluzji I Hipnozy
Poznaj niemożliwe
Zobacz do czego zdolny jest nasz UMYSŁ
Fenomen hipnozy
Hipnoza sceniczna to niesamowita okazja do poznania granic naszego umysłu i siły wyobraźni, która w końcu jest... nieograniczona.

Masz pytania?

Napisz do mnie lub zadzwoń!

Omówimy wspólnie szczegóły Twojego pokazu, a następnie otrzymasz ode mnie spersonalizowaną ofertę w PDF.

Skontaktuj się ze mną

Contact Form Demo
envelopephone-handsetmenuchevron-upcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram