logo
logo

Iluzjonista Warszawa

Konferencja-podstrona

Odkąd zacząłem zajmować się iluzją, spotkałem się ze sztampowym i tandetnym wydaniem iluzji. W Polsce iluzja jest często kojarzona z pudłami na scenie, cylindrem i błyszczącym surdutem – może 50 lat temu to robiło wrażenie. Dziś rozrywka ewoluowała – nazywam się Michał Zaorski – zajmuję się nowoczesną rozrywką – Rozrywką w dobrym stylu!

Absolutnie kocham iluzję za jej rozrywkowy charakter. Dlatego od początku chciałem prezentować się zupełnie inaczej – występować w stylowy sposób. W bardzo luźnej, sympatycznej i rozrywkowej formie ale zawsze z klasą. Dziś nieustannie występuję w zgodzie z moim motto – Rozrywka w dobrym stylu!

Wierzę, że iluzja w moim wydaniu wpisuje się w eleganckie wydarzenie dla najbardziej wymagających widzów – podczas przyjęcia weselnego, konferencji lub imprezy firmowej w Warszawie i  całej Polsce!

Pudła, cekiny, tańczące asystentki i cylinder zastąpiły dziś styl, garnitur i interakcja z widzami!

Moje Usługi

doradzam-parom-1

Pokaz iluzji na Weselu

30-minutowe interaktywne show, z numerami dedykowanymi gościom i Parze Młodej. Unikalny program, który przeniesie widzów do świata iluzji i dostarczy im niezapomnianych wrażeń i zaskoczenia.

przekraczam-oczekiwania-1-150×150

Pokaz Iluzji na Evencie

Pokaz iluzji z wykorzystaniem numerów dedykowanych danej branży lub z wykorzystaniem produktów i logotypu. A to wszystko w nowoczesnym i interakcyjnym wydaniu.

finaИ-pokazu-1-300×300

Pokaz Iluzji na Konferencji

Pokaz iluzji na konferencji, który oferuję, umili czas, rozrusza Twoich gości i integruje ich ze sobą, a także dostarczy im potężnej dawki emocji.

stawiam-na-interakcje

Iluzja z Bliska

Zwana też iluzją stolikową wykorzystuje trenowaną przez lata zręczność dłoni, odwrócenie uwagi i psychologiczne sztuczki. Korzystam z przedmiotów pożyczonych od widzów i sprawiam, że przecierają oni oczy ze zdziwienia

Iluzjonista na Wesele Warszawa

Występowałem na setkach wesel i mogę stwierdzić, że prawie wszystkim Nowożeńcom zależy na tym samym -aby ich wesele było wyjątkowe i inne niż wszystkie! Jeśli planujesz przyjęcie weselne, to z pewnością chcesz uniknąć schematów, szablonowych form rozrywki i nudy.

A ja jestem tu po to, by Ci w tym pomóc! Dopasuję  pokaz w taki sposób, aby był absolutnie niepowtarzalny, a Wasz wielki dzień zapamiętany na długo. Finał pokazu podczas wesela wykonuję jako jedyna osoba w Polsce i zaufaj mi – jest absolutnie niewiarygodny!

Iluzjonista na Event i Imprezy Firmowe Warszawa

Eventy i imprezy firmowe to wydarzenia, które są idealną okazją do integracji i lepszego poznania się zespołu. Aby wydarzenie nie było nudne, a wręcz przeciwnie -angażowało zarówno pracowników, jak i organizatorów warto postawić na interesującą formę rozrywki. Większość firm zazwyczaj skłania się ku tradycyjnym atrakcjom tj. muzyka (wynajęcie zespołu lub DJ-a), pokazy taneczne, czy też karaoke. Te wszystkie formy nie mają nic wspólnego z branżą oraz z życiem zawodowym uczestników eventu i mogą wprowadzić ich w zakłopotanie lub zniechęcić do zabawy, gdy grupa jeszcze dobrze się nie zna. Nic dziwnego, to nadal środowisko zawodowe – nie wszyscy będą skorzy do wspólnej zabawy i dania sobie odrobiny relaksu.

Iluzja w moim wykonaniu to odpowiedź na atrakcję idealną. Mogę sprytnie nawiązać do dowolnej branży, wyeksponować w magiczny sposób logo lub produkt. Nawet jeśli Twoi goście widzieli już występ iluzjonisty to mogę zagwarantować, że nie widzieli jeszcze iluzji w tak nowoczesnym i interakcyjnym wydaniu. Tego typu atrakcja pozwoli zachować profesjonalny charakter imprezy, a jednocześnie sprawi, że uczestnicy będą się doskonale bawić. Przecież nic tak nie topi lodu podczas imprezy firmowej,  jak wspólny śmiech i rozrywka – oczywiście rozrywka ze smakiem i w dobrym stylu!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń i skonsultuj się bezpłatnie.

Wybierzmy wspólnie najlepszy pakiet na Wasze wesele!

Formularz kontaktowy

Masz pytanie? Napisz do mnie!


    Galeria

    Zobacz mnie w akcji.

    Iluzjonista Warszawa na Event i Wesele - Michał Zaorski