pokaz iluzji na weselach

Iluzjonista w Warszawie

Występowałem na setkach wesel i mogę stwierdzić, że prawie wszystkim Nowożeńcom zależy na tym samym -aby ich wesele było wyjątkowe i inne niż wszystkie! Jeśli planujesz przyjęcie weselne, to z pewnością chcesz uniknąć schematów, szablonowych form rozrywki i nudy. A ja jestem tu po to, by Ci w tym pomóc! Dopasuję pokaz w taki sposób, aby był absolutnie niepowtarzalny, a Wasz wielki dzień zapamiętany na długo. Finał pokazu podczas wesela wykonuję jako jedyna osoba w Polsce i zaufaj mi – jest absolutnie niewiarygodny!
Zobacz ofertę

ILUZJONISTA NA WESELE WARSZAWA

Iluzjonista Warszawa zaprasza na niezapomniany pokaz iluzji, przygotowany specjalnie na Twoje wesele lub event.

Odkąd zacząłem zajmować się iluzją, spotkałem się ze sztampowym i tandetnym wydaniem iluzji. W Polsce iluzja jest często kojarzona z pudłami na scenie, cylindrem i błyszczącym surdutem – może 50 lat temu to robiło wrażenie. Dziś rozrywka ewoluowała – nazywam się Michał Zaorski – zajmuję się nowoczesną rozrywką – Rozrywką w dobrym stylu!

Absolutnie kocham iluzję za jej rozrywkowy charakter. Dlatego od początku chciałem prezentować się zupełnie inaczej – występować w stylowy sposób. W bardzo luźnej, sympatycznej i rozrywkowej formie ale zawsze z klasą. Dziś nieustannie występuję w zgodzie z moim motto – Rozrywka w dobrym stylu!
Wierzę, że iluzja w moim wydaniu wpisuje się w eleganckie wydarzenie dla najbardziej wymagających widzów – podczas przyjęcia weselnego, konferencji lub imprezy firmowej!

Pudła, cekiny, tańczące asystentki i cylinder zastąpiły dziś styl, garnitur i interakcja z widzami!

Zobacz, jak to wygląda

DOBRY ILUZJONISTA NA EVENT WARSZAWA

Eventy i imprezy firmowe w Warszawie to wydarzenia, które są idealną okazją do integracji i lepszego poznania się zespołu. Aby wydarzenie nie było nudne, a wręcz przeciwnie - angażowało zarówno pracowników, jak i organizatorów warto postawić na interesującą formę rozrywki jak np. Iluzjonista Warszawa. Większość warszawskich firm zazwyczaj skłania się ku tradycyjnym atrakcjom tj. muzyka (wynajęcie zespołu lub DJ-a), pokazy taneczne, czy też karaoke. Te wszystkie formy nie mają nic wspólnego z branżą oraz z życiem zawodowym uczestników eventu i mogą wprowadzić ich w zakłopotanie lub zniechęcić do zabawy, gdy grupa jeszcze dobrze się nie zna. Nic dziwnego, to nadal środowisko zawodowe – nie wszyscy będą skorzy do wspólnej zabawy i dania sobie odrobiny relaksu.

Iluzja prezentowana w Warszawie, w moim wykonaniu to odpowiedź na atrakcję idealną. Mogę sprytnie nawiązać do dowolnej branży, wyeksponować w magiczny sposób logo lub produkt. Nawet jeśli Twoi goście widzieli już występ iluzjonisty to mogę zagwarantować, że nie widzieli jeszcze iluzji w tak nowoczesnym i interakcyjnym wydaniu. Tego typu atrakcja pozwoli zachować profesjonalny charakter imprezy, a jednocześnie sprawi, że uczestnicy będą się doskonale bawić. Przecież nic tak nie topi lodu podczas warszawskiej imprezy firmowej, jak wspólny śmiech i rozrywka – oczywiście rozrywka ze smakiem i w dobrym stylu!

Co mogę dla ciebie zrobić?

Co mogę dla ciebie zrobić?

Zastanawiasz się?
Sprawdź opinię moich klientów:

Opinie

Moi klienci

Pakiety

A jak będzie wyglądał pokaz iluzji na Twoim evencie?
Event
standard

Pokaz iluzji
(30 minut)

Iluzja z bliska
(1 godzina)

Wybieram pakiet standard
Event
plus

Pokaz iluzji
(30 minut)

Iluzja z bliska
(2 godziny)

Pakiet zawiera dwa autorskie numery nawiązujące do firmy i charakteru wydarzenia!

Wybieram pakiet plus
Event
premium

Pokaz iluzji
(do 40 minut)

Iluzja z bliska
(bez ograniczeń)

Specjalny numer finałowy

Indywidualny program

Wybieram pakiet premium

Chcesz dowiedzieć się więcej?

1. Kontakt

Opowiedz mi o swoim evencie

2. Oferta

Otrzymujesz dedykowaną ofertę dopasowaną do imprezy i budżetu

3. Pakiet

Wybierasz jeden z 3 pakietów, który najbardziej Ci odpowiada

4. Realizacja

Wspólnie realizujemy niezapomniany pokaz iluzji na Twoim wydarzeniu

Pokaz hipnozy scenicznej

Pokazy iluzji są w moim wydaniu realizowane równie często, co pokazy... hipnozy scenicznej. Jest to świetna alternatywa, zarówno dla dużych wydarzeń scenicznych, jak i spotkań pracowniczych w mniejszych grupach. 

Do wyboru mamy tutaj pełen pokaz na scenie z udziałem publiczności lub rozwojowy seans relaksacyjny połączony z małym show, pokazującym niezwykłe możliwości naszego umysłu. 

zobacz pełną ofertę

Skontaktuj się ze mną

Contact Form Demo
envelopephone-handsetmenuchevron-upcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram