casting mam talent tvn

Początek przygody

Występ w programie Mam Talent był przygodą, którą zapamiętam na całe życie!
Obejrzyj, jak wyglądała cała droga, zobacz występy i sprawdź opinie jurorów.
Zobacz ofertę

Występ castingowy był krótkim show iluzji close-up, czyli magią w wydaniu stolikowym. Całość przygotowana została wyłącznie na potrzeby programu. Cel był jeden - maksymalnie zaskoczyć widzów i jury, a na koniec doprowadzić do... cofnięcia się czasu. Cały występ połączył w sobie klasyczną i nowoczesną odsłonę iluzji. 

Zobacz film z castingu
do mam talent
W jaki sposób, w ciągu zaledwie kilku minut pokazać coś, czego Jurorzy i polska publiczność jeszcze nigdy nie widziała? Okazuje się, że czas da się cofnąć w najbardziej nieprzewidywalny i zaskakujący sposób! Zobacz, jak mi poszło i co mogę zrobić dla Ciebie podczas Twojego wydarzenia!

Piszą o mnie

“Polski Copperfield” pokazał, że potrafi cofnąć czas! Jurorzy “Mam talent” nie wierzyli własnym oczom. Michał Zaorski zaczarował wszystkich!
Na czym polega iluzja psychologiczna? "Sprawienie wrażenia czytania w myślach"...
Mam Talent 2021 - ten występ zszokował jurorów! “Jak on to zrobił?!”...
“Czy iluzjonista z Lublina oczaruje publiczność?”

Moi klienci

Dama z łasiczką
w Londynie

Przygotowania do występu Półfinałowego trwały ponad 3 miesiące. Chciałem zaprezentować iluzję w nowoczesnym wydaniu, więc postawiłem na swoją adaptację klasycznej metody, której scenariusz czekał w szufladzie na odpowiedni moment. Konsultacje z wybitnymi iluzjonistami z USA oraz UK pomogły mi dopasować program do polskiej publiczności.

Główną zagadką tego aktu było pytanie "Co by się stało, gdyby jurorzy podjęli inną decyzję?" 

Opinie jury

 • "Jesteś sobą i taki, jaki byłeś na castingu. Ta wartość jest absolutnie niezmienna. My oczywiście będziemy jeszcze później te 24 godziny się zastanawiać i rozkminiać, jak to było. Jestem Tobą zachywcona, naprawdę!"
  Agnieszka Chylińska
 • "Niektórzy chodzą na Copperfielda! Ja będę chodził na Ciebie!" 


  "Muszę powiedzieć, że jesteś nowoczesny. Nie ciąłeś tutaj kobiety na stole, ale po prostu przychodzisz z fajnymi sztuczkami, które są nowoczesne i naprawdę ponadczasowe."

  Jan Kliment
 • "Michał, jesteś czarodziejem, abolutnie! Wchodzę w to! Wchodzę w Twoją iluzję!" 

  Małgorzata Foremniak

Skontaktuj się ze mną

Contact Form Demo
envelopephone-handsetmenuchevron-upcross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram